Skok na prihlasovaciu tabuľku
Skok na úhradu cez QR kód

Letné mesiace júl a august majú svoj špeciálny režim. Sleduj tieto stránky ak sa chystáš prísť na lekciu - open class.

Charlie Swing Summer.png

Všetky ponúkané termíny sú OPEN pre všetkých záujemcov. Členov klubu, kurzistov, ale aj hostí z iných klubov alebo iným miest, ale aj pre záujemcov o swing dance.

Väčšina lekcií má voľný program (Swing Mix), ktorý sa prispôsobí účastníkom. Lekcie nemajú určený štýl, možeš si tancovať Boogie Woogie, Lindy Hop alebo Charleston (Balbou, Shag, Rock and Roll.....). Na každom tréningu bude prítomný tréner, ktorý ti na požiadanie pomôže.

Niektoré lekcie budú vypísané na konkrétny štýl (Boogie, Lindy, Charleston). To ale neznamená, že nemôžeš prísť aj keď chceš tancovať ten svoj. Len hudba bude charakteristická pre vypísaný štýl.
Budú aj špecializované vedené lekcie na danú tému (Basic, vedenie, akrobacia a pod.), kde bude uvedený program a kto ho bude viesť. Rokujeme aj o hosťovaní lektorov na špecializované lekcie. 

Časy tréningov nie sú vždy rovnaké, sleduj info aby ťa to neprekvapilo.

Všetky lekcie trvajú 90 minút.
Cena lekcie je 6,- € - načítaním QR kódu môžeš zaplatiť
Cena špecializovanej lekcie je 7,- € - načítaním QR kódu môžeš zaplatiť
Všetky lekcie v letnom režime treba uhradiť na mieste v hotovosti alebo prevodom vopred (vypýtaj si číslo účtu).

Lekcia sa uskutoční, ak sa prihlási aspoň minimálny počet účastníkov (pozri tabuľku). Je potrebné dodržať termín uzávierky. Prihlásený účastník ak sa neodhlási do termínu uzávierky je povinný lekciu uhradiť aj keď sa jej nezúčastní.
Lekcia sa môže uskutočniť, aj keď je počet prihlásených menší než minimálny. O tom bude poznámka v prihlasovacej tabuľke pri termíne po uzávierke.

Po niektorých lekciách je voľná OPEN tancovačka - swingovica (free dance). V tabuľke je vždy uvedené kedy sa koná. Účastníci tréningu ju majú zdarma, ostatní za 3,- €