[powr-form-builder id="2b0f5338_1527159870197"]  Tanečníci a priatelia Charlie dance studia!


Ak máš záujem, aby sme ti mohli zasielať informácie pri otváraní nových kurzov a činností, organizovaní tanečných podujatí (tancovačky, plesy a pod.) alebo si sa stal našim kurzistom alebo členom klubu – potrebujeme tvoj súhlas na uchovanie kontaktných údajov.

Ak tvoj súhlas nedostaneme - už žiadnu našu informáciu, ak o ňu znova nepožiadaš nedostaneš.

Európske nariadenie o ochrane osobných údajov (GDPR), ktoré nadobúda účinnosť dňom 25.5.2018, sa týka aj nášho občianskeho združenia a preto potrebujeme tvoj Súhlas:

Súhlasím, aby Občianske združenie Charlie dance studio (IČO 30814987) zachovalo moje poskytnuté osobné údaje (napr.: meno a priezvisko, dátum narodenia, e-mail, telefónne číslo a kontaktnú adresu), ktoré som poskytol/a pre potreby OZ Charlie dance studio pre zaradenie do kurzu alebo za člena klubu alebo na informovanie o našich akciách a podujatiach.

Občianske združenie Charlie dance studio sa zaväzuje, že tvoje osobné údaje použije len pre potrebu Združenia v rámci ponúkaných služieb a zasielanie oznámení elektronickou formou. Občianske združenie Charlie dance studio sa zaväzuje, že osobné údaje sú dôverné a nebudú poskytnuté žiadnej tretej osobe.

Ďalej by som ťa chcel informovať, že udelený súhlas je dobrovoľný a môžeš ho kedykoľvek odvolať písomne e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Zásady o spracovaní osobných údajov si prezri TU.