Váš svadobný tanec na mieru - Výuka len s individuálnym prístupom - 1 pár & 1 lektor

Prihlás sa na individuálny kurz svadobného tanca

kytica

Valčík a/alebo Waltz.

svadobnySvadobný deň je pre mnohých najvýznamnejším a najkrajším dňom v živote. Súčasťou každej svadby zvykne byť zábava spojená s tancom. Hlavným bodom je tanec svadobčanov s rodičmi a blízkymi. 
Nezabudli ste pri perfektnej organizácii svadobného obradu ako budete tancovať?
Sme tu pre vás a pripravíme vás na rodičovský tanec. Väčšinou je to Valčík alebo Waltz. My vám s ním pomôžeme! Na rozdiel od iných tanečných škôl vás naučíme "Social Dancing", prirodzený spôsob tanca. Tak, ako ho poznajú aj vaši rodičia a známi. Všetko prispôsobíme vašim požiadavkám a schopnostiam.  

Tanečné scénky - nová populárna súčasť svadieb.


Chcete sa predviesť svojim svadobným hosťom originálnym tancom, tanečnou scénkou? Na mieru vám pripravíme choreografiu aj na vašu skladbu, poradíme aj s kostýmom.

Swingový tanec - originálny, dynamický, prekvapujúci a veľmi moderný.

Čo inde nedostanete, ale u nás áno, je nácvik swingového tanca na vašu svadbu.
Pripravíme choreografiu podľa vašich schopností a možností! 

Individuálny prístup.

Svadobný kurz je vždy s individuálnym prístupom s jedným snúbeneckým párom a lektorom, tanečným trénerom najvyššej 1. triedy. Počet lekcií (už od jednej lekcie), čas nácviku a pod. je dohodnutý priamo medzi účastníkmi a lektorom. Cena závisí od dĺžky lekcie. 
Svadobný kurz  si možete objednať na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prihlás sa na individuálny kurz svadobného tanca

Cenník Súkromných hodín

- 1 lekcia pre 1 pár (alebo 1 osobu bez partnera) s trénerom 1. triedy v trvaní:

Dĺžka lekcie
Cena
Ušetríš
60 min
27 €
90 min
36 €
4,50
120 min
45 €
9,00

- 1 lekcia pre 2 páry s trénerom 1. triedy
  + 50% k cene za druhý pár

prstene

 

Animácie na vašej svadbe.

Súčasná uponáhľaná doba nie každému umožní aby si nacvičil svoj tanec, alebo program. Iní majú záujem o vystúpenie profesionálov a tak zvýšiť umeleckú hodnotu vlastnej svadby. A možno len zapojiť svadobných hostí do zábavy a pomocou animátora sa zabaviť.

Vystúpenie profesionálneho páru.

Ponúknite svadobným hosťom vystúpenie profesionálnych tanečníkov. Stačí si vybrať tanečný smer: Spoločenské tance, Latino, Tango Argentino, Swing alebo Rock and Roll.

Výuka tancov - Valčík, Waltz, Polka, Čardáš.... a naša špecialita Swing a Rock and Roll

swingtanec1Naši animátori môžu naučiť vašich hostí tancovať. Potom im už nič nebude brániť, aby sa práve na vašej svadbe dobre zabávali. Krátky rýchlokurz hostí zabaví a dlhšie budú na vašu svadbu spomínať.

Tanečné zábavky - Lambada, Makarena, Vtáči-Kačací tanec, Mašinka, Ručná Tatramatka, YMCA, Letkis....

Najlepšou zábavou je tanečná zábava. Ak k tomu pridáme pesničky, na ktoré celý svet tancuje rovnakú choreografiu, je o zábavu postarané. Aby sa vedel zapojiť každý, naši animátori naučia svadobných hostí tanec, ktorý ste si vybrali.

prstene